Chorvatsko s Adria Planet - služby v českém jazyce!

Dovolená v Chorvatsku s Adria Planet

Moře báječných nápadů na dovolenou na Jadranu

Informační portál Adria Planet

Dobrý den, vítejte na naší „Jadranské planetě“ – informačním portálu, který je určen všem příznivcům cestování a milovníkům krásného koutu světa jménem „ADRIA“. Turistický průvodce ADRIA PLANET přináší řadu zajímavých informací, rad, námětů, itinerářů, doporučení pro Vaši báječnou dovolenou nejen v Chorvatsku a vznikl díky nadšení skupiny lidí, kteří tuto zemi opravdu dobře znají a chtějí Vám umožnit, abyste si zamilovali jako oni a prožili pohodovou dovolenou na Jadranu.

ADRIA PLANET – turistický průvodce obsahuje popisy lokalit, fotogalerie, mapy, popisy ubytovacích kapacit (hotelů a soukromého ubytování) orientační ceny nájmu, výlety, dopravní informace, sportovní a kulturní informace, informace o počasí v Chorvatsku, tipy na dárky z Chorvatska, doporučení na kvalitní stravovací zařízení a mnoho další zajímavých informací pro Vaši dovolenou v Chorvatsku.

Tyto stránky vznikají ve spolupráci s fi chorvatsko-levne.cz, s.r.o. a jejími partnery a přáteli. Informace, které postupně doplňujeme, získáváme z osobních zkušeností a publikované fotky jsou výsledkem naší činnosti - skutečné a pravdivé, nepoužíváme obrázky typu "ilustrační foto", pouze pro lepší představivost někdy použijeme fota získaná od místního turistického sdružení.

Naplánujte si dovolenou s ADRIA PLANET podle svých představ!

Pomůžeme Vám při rozhodování a Vaši dovolenou zabezpečíme prostřednictvím našich dlouholetých a prověřených partnerů přesně podle Vašich představ, volejte:

 • Poradenské centrum – mob.: 00420 725 344 344 v pracovních dnech od 9:00 do 17:00 hodin
 • Skype: adria-planet
 • Email: info@adria-planet.eu

Neorganizujeme zájezdy, nemáme proto připravené žádné turnusy, nediktujeme Vám ani nástupní dny ani pevné počty dní ubytování. Díky osobním vztahům s majiteli chorvatských objektů Vám při výběru dovolené umožníme čerpat služby za nadstandardně výhodné cenové podmínky. Díky osobní znalosti prostředí Vám doporučíme nejoptimálnější řešení pro Vaši dovolenou a doporučíme služby kvalitních cestovních kanceláří a dalších subjektů nabízejících své služby turistům. S námi můžete odkrýt kouzla Jadranu, o kterých jste do této doby neměli ani tušení.

ADRIA PLANET Vám umožní, co je jinde těžko možné:

 • vyhnout se sobotním zácpám (nástup na dovolenou mimo sobotu)
 • pobyt na libovolný počet nocí
 • objekty na samotě, kde nikomu nevadí smích do pozdních nočních hodin
 • výlety s domácími obyvateli - rybáři nebo lovci a následnou přípravu domácích pokrmů
 • sportovní, tématické anebo dobrodružné výlety (hiking, kanoe na moři, speleologie,..)
 • návštěvu původních sedláckých stavení na vesnici a účast na různých akcích (vinobraní, sběr mandarinek, oliv, apod.)
 • konzultace, poradenství při zájmu o koupi nemovitosti v Chorvatsku před dovolenou i během pobytu osobní asistence
 • průvodcovské služby ve všech světových jazycích i v češtině
 • asistenci nejen v případě nesnází (překlady a tlumočení)
 • a mnoho dalších zajímavostí – sledujte náš portál!

Věříme, že jste u nás načerpali zajímavé náměty a v případě, že se obrátíte na naše poradenské centrum Vás ujišťujeme, že uděláme maximum proto, abyste prožili dovolenou plnou pohody, odpočinku a skvělých zážitků. Neodkládejte své rozhodnutí a objednejte si online dovolenou v Chorvatsku právě teď.

Pokud patříte také k milovníkům Chorvatska a máte nějaký zajímavý tip nebo příspěvek do našich rubrik, ozvěte se nám, rádi jej zařadíme!

VÁŠ ADRIA PLANET

Důležité upozornění:

Každé dítě musí mít v svůj pas! Zapisování dětí do cestovních dokladů rodičů bylo zrušeno. Podle nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 444/2009 a podle zákona č. 197/2010 Sb., skončilo dnem 1. července 2011 zapisování dětí do cestovních dokladů rodičů. Provedené zápisy dětí v cestovních dokladech rodičů jsou platné pouze do 26. června 2012, po tomto datu budou moci děti cestovat jen s vlastním cestovním dokladem. Skončením platnosti zápisu dětí v cestovních dokladech rodičů však nekončí platnost cestovních dokladů rodičů.

Chorvatské turistické sdružení

Copyright © 2005-2019 chorvatsko-levne s. r. o.
Dovolená v Chorvatsku