Čtvrtek, 24. 1. 2019,  Můj výběr

Chorvatsko s Adria Planet - služby v českém jazyce!

Sveti Petar

Sveti Petar

Sveti Petar na Moru je klidná vesnička, která leží mezi Zadarem a Biogradem na moru. Přímořskou cestou je spojená s oblíbeným Sv. Filip i Jakovem a s Biogradem na moru. Po magistrále lze dojet do historického města Zadar.
Je vzdálená přibližně 15 km od Zadaru a 8 km od Biogradu. Jedná se o malou a velmi klidnou vesničku, která je ideální na pobyt pro rodiny s dětmi i pro seniory. Od této destinace se můžete vydat lodí a ostrovy zadarského souostroví nebo do národních parků Paklenica a Kornati.

Ubytování Sveti Petar

Koupání a pláže Sveti Petar

Pláže jsou zde místy oblázkové s pozvolným vstupem do moře a místy jen kamenité, nebo je vstup do vody skrze betonová plata. Moře je však čisté a azurově modré.

Sportovní nabídka Sveti Petar

Můžete se zde věnovat vodním i plážovým sportům. Je zde také půjčovna vybavení, kde si můžete pronajmout loďky, skútry nebo potřeby pro potápění.

Sveti Petar VÝLETY

Národní Park Krka + město ŠibeníkNárodní Park KORNATINárodní Park PaklenicaModrić JeskyněŘeka Zrmanja na kánoíchVrgáda - ostrov robinsonůZadar a jeho okoliVečerní panoramatická plavba lodí v Pašmanském kanáluFish picknik - VrgadaJeep SafariVečerní panoramatická plavba lodí do ZadaruJednodenní plachtění v Pašmanském kanáleBungee Jumping na Maslenickém mostěPoloPONORKA Biograd na MoruJízda na koni - VranaBurnum - archeologické naleziště v národním parku KrkaOstrov VisovacPrižba archeologické naležište - duální bazilikyArcheologické naleziště CRKVINA

Fotogalerie Sveti Petar

Sveti Petar foto1 Sveti Petar foto2 Sveti Petar foto3 Sveti Petar foto4 Sveti Petar foto5 Sveti Petar foto6 Sveti Petar foto7

Ubytování Sveti Petar

Apartmány Marinko
Apartmány Marinko
Sveti Petar
Cena od: 35 €
Apartmány Mistral
Apartmány Mistral
Sveti Petar
Penzion Sveti Petar
Penzion Sveti Petar
Sveti Petar

Kompletní nabídka ubytování Sveti Petar


DHMZ - www.dhmz.htnet.hr

Počasí Sveti Petar

Aktuální počasí na dnešní den ›

O Chorvatsku, Robinzonády

Copyright © chorvatsko-levne s.r.o., Léto 2019 Chorvatsko Site by WERC - website realizations