Čtvrtek, 24. 1. 2019,  Můj výběr

Chorvatsko s Adria Planet - služby v českém jazyce!

Pine beach club Pakoštane qqq

Pine beach club Pakoštane foto1Pine beach club Pakoštane foto2Pine beach club Pakoštane foto3Pine beach club Pakoštane foto4Pine beach club Pakoštane foto5Pine beach club Pakoštane foto6Pine beach club Pakoštane foto7Pine beach club Pakoštane foto8Pine beach club Pakoštane foto9Pine beach club Pakoštane foto10Pine beach club Pakoštane foto11Pine beach club Pakoštane foto12Pine beach club Pakoštane foto13Pine beach club Pakoštane foto14Pine beach club Pakoštane foto15Pine beach club Pakoštane foto16Pine beach club Pakoštane foto17Pine beach club Pakoštane foto18

Obsazenost a ceník

Popis kapacity Pine beach club Pakoštane

Pine beach Pakoštane - jedinečný rekreační komplex nacházející se uprostřed voňavého borového háje s vlastní písečnou pláží a křišťálově čistým mořem.
Pláž: celý areál nabízí více jak 1 km pobřeží, pláže jsou z jemného písku s pozvolným vstupem do vody, oblázkové i kamenité, od bungalovů k pláži cca 10–250 m. Na pláži jsou lehátka zdarma (omezené množství – 500 ks). Na protější straně zátoky, na nejvzdálenější místě u tenisových kurtů, je vyhrazená pláž pro koupání se psy - betonové molo, kamenná a štěrková pláž.
Typ stravy: plná penze včetně nápojů – tzv. ALL INCLUSIVE LIGHT, bohatý výběr z 10 jídel, grilované maso a ryby se připravují před klienty, přílohy, saláty, nealkoholické nápoje, točené bílé a červené víno a pivo. Nápoje během dne kromě doby podávání jídla lze zakoupit v baru na pláži.
Snídaně: švédské stoly v centrální restauraci.
Obědy: švédské stoly v centrální restauraci.
Večeře: švédské stoly v centrální restauraci.
All inclusive obsahuje: Plná penze včetně nápojů - tzv. ALL INCLUSIVE LIGHT viz popis, bohaté švédské stoly.
Sport a animace: osvětlené tenisové kurty, stolní tenis, košíková, plážový volejbal, lukostřelba, boccia, aerobik, judo, kajak na moři a plachetnice. Animační program pro děti i dospělé.
Poloha: areál postavený ve stylu turistických vesniček z Francouzské Polynésie o rozloze 18 ha je zasazen do překrásné mediteránské přírody u zátoky s písčitou pláží v letovisku Pakoštane, 35 km jižně od Zadaru a cca 10 min. pěší chůzí od centra vesničky. Bungalovy na oplocené parcele jsou umístěny v borovicovém lese v mírném svahu odděleny od městského hluku v přírodní oáze klidu, která je pravým rájem pro milovníky přírody a sportu. Vybavení: recepce (horní na vjezdu, dolní v areálu), hlídané parkoviště na vjezdu do areálu, směnárna, aperitiv–bar, restaurace s terasou, obchod, lékařská ambulance, amfiteátr pro animační programy, dětský klub, hřiště, 9 sanitárních uzlů.
Služby za poplatek: bar na pláži, škola tenisu a škola plachtění, půjčovna kol, internet WiFi platí se dolní recepci (signál v přilehlé kavárně).
Příjezd: horní recepce - vjezd do areálu (přihlášení při příjezdu, všechny osoby dostanou náramek pro čerpání all inclusive služeb), z tohoto místa je organizován rozvoz zavazadel na několik míst dobře přístupných k přidělenému bungalovu.

Popis ubytovacích jednotek

Ubytování je zajištěno v jednoduchých bungalovech v polynéském stylu s rákosovou střechou, které se nacházejí ve stínu borovic po celé ploše ve vzdálenosti 5–250 m od moře – chatky s výhledem na moře za příplatek. Chatky jsou jednoduše, ale účelně vybaveny, na podlaze je keramická dlažba, manželská postel s matrací, deky a polštáře s povlečením, skříňka na oblečenía police. V bungalovu není elektřina ani voda. Velmi kvalitní umývárny, sprchy a WC jsou v dostatečném množství umístěny ve vzdálenosti max. 50 m od každé chatky. Ručníky nejsou součástí vybavení.
K dispozici jsou
chatky typ Apro 2 osoby - 24 m² (u těchto chatek možný příplatek za chatku blízko k moři a pouze tyto chatky lze objedanat na libovolný počet nocí - na pobyty 10/11 nocí zajistíme autokarovou dopravu,
chatka typ B pro 3 osoby – 30 m²,
chatka typ C pro 4 osoby – 48 m² (u typu C existuje možnost přistýlky),
chatka typ D pro 4 osoby (Family friendly) – 2× A2 – dvě oddělené chatky blízko sebe – vhodné pro rodiny s většími dětmi – zajímavé slevy.

Poznámka

Doporučujeme přibalit si s sebou baterku, vlastní visací zámek ( třílůžkové chatky mají dvoje dveře, jsou nutné zámky dva) a ručníky do koupelny a na pláž. Dobíjení mobilů a notebooků možné na recepci.

Vybavení a dostupnost

Pláž

250 m

Parkoviště
Zvíře
Centrum

950 m

Obchod

600

Přístav

7 km

Letiště

33 km

Bus

1 km

Plánovač trasy ke kapacitě Pine beach club Pakoštane

Výlety v této oblasti

Národní Park Krka + město ŠibeníkNárodní Park KORNATINárodní Park PaklenicaModrić JeskyněŘeka Zrmanja na kánoíchVrgáda - ostrov robinsonůZadar a jeho okoliVečerní panoramatická plavba lodí v Pašmanském kanáluFish picknik - VrgadaJeep SafariVečerní panoramatická plavba lodí do ZadaruJednodenní plachtění v Pašmanském kanáleBungee Jumping na Maslenickém mostěPoloPONORKA Biograd na MoruJízda na koni - VranaBurnum - archeologické naleziště v národním parku KrkaOstrov VisovacPrižba archeologické naležište - duální bazilikyArcheologické naleziště CRKVINA


Pine beach club Pakoštane

Ceník

Vážení hosté,
děkujeme za Váš zájem. Na výrobě ceníku momentálně pracujeme, pokud Vás kapacita Pine beach club Pakoštane zaujala, napište nám prosím Vaši poptávku na info@chorvatsko-levne.cz, rádi Vám zašleme cenovou nabídku.

UPOZORNĚNÍ: Od 26.6.2012 je každý občan ČR včetně dětí povinen cestovat do zahraničí na vlastní cestovní doklad!

O Chorvatsku, Robinzonády

Copyright © chorvatsko-levne s.r.o., Léto 2019 Chorvatsko Site by WERC - website realizations