Chorvatsko s Adria Planet - služby v českém jazyce!

Řeka Zrmanja kajaking

Chorvatsko, Severní Dalmácie

Facebook Twitter Email

Výlet Řeka Zrmanja kajaking

Kajak na řece Zrmanja - pokud jste rádi aktivní a venku, ať už držíte pádlo v ruce poprvé, nebo jste zkušený kajakář, bude pro vás výlet na kajaku na řece Zrmanja tou správnou volbou. Setkáme se v místě Kaštel Žegarski, malé vesničce na břehu řeky Zrmanja, jen hodinu jízdy od Zadaru nebo hodinu a půl od Šibeniku. Po příjezdu vám průvodci pomohou s přípravou na výlet – dostanete nepromokavé barely na umístění věcí - svačina, ručníky, voda, opalovací krém, fotoaparát nebo jakékoli jiné osobní věci, které chcete mít během cesty u sebe. Až budete připraveni, dostanete vestu, helmu, pádlo (neoprénový oblek a bundu do deště pro případ chladnějšího počasí) a během chvíle budete vypadat jako profesionální kajakář. Průvodce vás zavede na start, kde vám dá bezpečnostní pokyny, ukáže vám, jak ovládat loď a výlet může začít! Na první části řeky, která je klidnější a méně náročná, si budete moci procvičit své veslařské umění a až vám pomalu vyhládne, vezmeme vás k řece Krupa na přestávku na piknik a na koupání. Krupa je největším přítokem řeky Zrmanja a naše piknikové místo se nachází na úpatí osmimetrového vodopádu v malé tyrkysové laguně ideální ke koupání a skákání.
Po zahnání hladu a doplnění energie pokračuje výlet kajak Zrmanja dále a tam začíná ta pravá zábava. Budete pádlovat peřejemi a sjíždět vodopády, plavat a obdivovat krásu přírody, která se zde ukázala v celé své síle. Výlet končí u vesnice Muškovci a po převlečení do suchého si můžete koupit sendvič nebo se najíst v místní restauraci. K účasti nepotřebujete kajakářské zkušenosti a zúčastnit se mohou i děti od 6 let v doprovodu rodičů. Na řece používáme profesionální nafukovací kajaky pro dvě osoby, které se snadno ovládají.

Nezapomeňte si s sebou vzít plavky, kraťasy, tričko a sandály do vody (nebo tenisky) a ručník a náhradní boty a oblečení, opalovací krém, vodu a občerstvení dle vlastního výběru.

Program:
09:45 - příjezd do startu - Kaštel Žegarski
09:50 - příprava a pokyny na cestu
10:00 - začátek výletu Kayaking Zrmanja
12:00 - obědová pauza na piknik u velkého vodopádu řeky Krupy
12:30 - pokračování výletu
15:00 - konec výletu v Muškovcích
15:30 - odjezd

Min 2 - max 30 osob na skupinu; větší skupiny na vyžádání.
POZNÁMKA: Pokud má skupina méně než 2 přihlášené osoby, a klient přesto chce zájezd uskutečnit, je cena zájezdu navýšena na cenu minimálního počtu účastníků zájezdu.

Minimální věk: 6 let v doprovodu rodiče nebo dospělé osoby

S sebou si vezměte vybavení: šortky nebo plavky a čepici, tričko a sandály (nebo tenisky), ručník, opalovací krém, vodu a svačinu (volitelné)
Vybavení, které používáme: Nafukovací kajak pro dvě osoby. Kajakářská dovednost potřebná pro tuto aktivitu se dá snadno získat. Dostanete helmu a vestu, v případě chladnějšího počasí neoprenový oblek. K dispozici jsou také vodotěsné sudy, které zabrání navlhnutí věcí.

Kajakářská sezóna trvá přibližně od: 15. června - 30. září

Ceník a poptávka výletu

Zvolte jeden z uvedených výletů a doplňte datum.

loď Zadar
Po domluvě
Každý den
9:45
Dospělý: 40 € / 300 HRK
Děti: 27 € / 200 HRK

Datum výletu

Poznámka ceníku

Cena zahrnuje: průvodce, potřebné vybavení, pojištění, parkování auta, transfer z cíle na start
Cena nezahrnuje: dopravu autobusem nebo dodávkou z oblasti Zadar-Šibenik do výchozího bodu, oběd nebo piknik.

Sleva pro děti platí pro děti od 6 do 12 let v doprovodu dospělé osoby

Chorvatské turistické sdružení

Copyright © 2005-2022 chorvatsko-levne s. r. o.
Dovolená v Chorvatsku