Chorvatsko s Adria Planet - služby v českém jazyce!

Řeka Mrežnica sjezd na kajaku jednodenní výlet (kayaking)

Chorvatsko, Kontinentální Chorvatsko

Facebook Twitter Email

Výlet Řeka Mrežnica sjezd na kajaku jednodenní výlet (kayaking)

Pádlujte kaňonem řeky Mrežnice
Výlet na kajaku na Mrežnici (kayaking) vás zavede na horní tok řeky Mrežnica mezerou tak úzkou, že sluneční světlo k ní dosáhne jen malý počet dní v roce v poledne a vytvoří ohromující světelné efekty. Projdeme kolem útesů bílých skal, bujné vegetace a vodopádů, zdrojů sladké vody a bazénů, kde je v létě ideální koupání, až dojedeme k prameni čerstvé vody. Mrežnica je opravdu ideální řeka pro jízdu na kajaku, protože se střídají dynamické části s klidnějšími a stejně tak se udržuje hladinu adrenalinu ve tomto rytmu. Budete si moci procvičit veslařské dovednosti na mnoha peřejích a vodopádech a klidnější části můžete využít k relaxaci a plavání. První přestávka je u  osmi metrového vodopádu, kde můžete plavat a skákat, samozřejmě, pouze pokud máte zájem. Dáme si piknikovou přestávku u krásného vodopádu zvaného "Dvoslap", jednom z nejznámějších míst výletu na kajak na Mrežnici.

K účasti nebudete potřebovat zkušenosti s veslováním a zúčastnit se mohou i děti od 6 let v doprovodu svých rodičů. Na řece používáme profesionální kajaky typu sit-on-top pro dvě osoby, které se snadno ovládají, a nabízíme volitelně i dětskou sedačku. Na cestu vám zajistíme veškeré potřebné vybavení: helmu, vestu, pádlo a neoprenový oblek a bundu (dešťovou bundu) pro případ chladného počasí. Pro uložení osobních věcí (fotoaparát, jídlo a pití atd.) Vám budou k dispozici vodotěsné nádoby. Nezapomeňte si vzít plavky, šortky, tričko a sandály na vodu (nebo tenisky) a ručník a náhradní obuv a oblečení, opalovací krém, vodu a na přání piknik. V případě chladnějšího počasí si přineste teplejší oblečení.

Krátký harmonogram:
10:00 - příjezd do cíle - Primišlje
10:15 - příprava a pokyny na cestu
11:00 - začátek cesty
12:00 - plavání a skákání na velkém vodopádu
12:30 - pokračování cesty
14:00 - konec cesty a přesun zpět na místo setkání
14:30 - odjezd

Přineste ze zařízení:
šortky nebo plavky
Tričko a vodní obuv
ručník
opalovací krém
voda a občerstvení (volitelně)


Vybavení, které používáme: Nafukovací kajak pro dvě osoby. Dovednost veslování potřebnou pro tuto aktivitu lze snadno získat. Získáte helmu a vestu a v případě chladnějšího počasí neoprenový oblek. K dispozici jsou také vodotěsné sudy, aby nedošlo k namočení věcí.

Ceník a poptávka výletu

Zvolte jeden z uvedených výletů a doplňte datum.

Bez
dopravy
Rijeka
Každý den
9:45
Dospělý: 45 €
Děti (6-12.99): 25 €
Bez
dopravy
Senj
Každý den
9:45
Dospělý: 45 €
Děti (6-12.99): 25 €
Bez
dopravy
Zadar
Polazak: Mjesto Primišlje GPS: 45.184863, 15.467739
Každý den
9:45
Dospělý: 45 €
Děti (6-12.99): 25 €

Datum výletu

Chorvatské turistické sdružení

Copyright © 2005-2024 chorvatsko-levne s. r. o.
Dovolená v Chorvatsku