Chorvatsko s Adria Planet - služby v českém jazyce!

Potápění & Modrá jeskyně s obědem - výlet lodí ze Splitu

Chorvatsko, Střední Dalmácie

Facebook Twitter Email

Výlet Potápění & Modrá jeskyně s obědem - výlet lodí ze Splitu

Výlet Potápění & Modrá jeskyně s obědem - výlet lodí ze Splitu


Tento výlet je koncipován jako skutečné prozkoumávání vodního světa Jadranu, kde budete mít možnost vidět všech 50 odstínů modré. Nejzajímavější lokality ostrova Vis jsme spojili do výletu, díky kterému si zamilujete jak podmořský svět, tak i způsob života tohoto krásného neprobádaného ostrova.

Výchozí bod tohoto výletu je ve Splitu, váš námořník vás vezme na loď a poté odplujete na ostrov Vis. Je to asi 35 námořních mil od Visu. Cestou vám náš námořník bude vyprávět všechny zajímavé příběhy o této části světa.

Naší první zastávkou bude potápěčské centrum v Komiži na ostrově Vis. Před ponorem do hlubin Jaderského moře vás provede krátkým školením profesionální potápěčský instruktor. Jedná se o přístrojové potápění a maximální hloubka je 15 metrů. Pokud jste úplný začátečník, žádný strach, vaše bezpečnost a pohodlí je na prvním místě, takže váš instruktor bude vždy s vámi a vy se ponoříte do hloubky 10 metrů.

Po seznámení s hlubinami Jaderského moře vám na palubě naservírujeme jídlo v podobě sendviče a vody, abyste byli plní energie až do oběda. Vaší další zastávkou bude úchvatná Modrá jeskyně na ostrově Biševo. Vybrali jsme pro vás nejvhodnější dobu k návštěvě jeskyně, která je v cca 12 hodin, protože v té době zde není fronta, nebo alespoň minimální. Další zastávkou je jeskyně Medvidina, kde dostanete potápěčské vybavení, abyste ji mohli prozkoumat a ponořit se do samotné jeskyně.

Pod pohádkovým dojmem všech jeskyní budete pokračovat v plavbě na nejoblíbenější pláž Chorvatska, slavnou zátoku Stiniva. Zde budete mít volný čas na zábavu s koupáním a potápěním. Nasávejte slunce a udělejte si dokonalé selfie na pláži mezi velkými skalami v okolí.

Po koupání na Vela Stinivě se nalodíme a vydáme se na ostrovy Pakleni otoci, směrem na Palmižanu. Před návštěvou Palmižanou si uděláme další zastávku, u krásné Zelené jeskyně (Zelena Špilja). Nyní, když jste viděli všechny tyto krásné přírodní výtvory, dopřejete svému mlsnému jazýčku ta nejlepší dalmatská jídla. V Palmižaně budete mít organizovaný skupinový oběd a hodinu volného času, náš námořník vám poradí, co je nejlepší vidět a dělat během volného času.
Na konci této návštěvy se pohodlně usaďte na lodi a vychutnejte si pohledy během hodinové jízdy zpět do Splitu.

Plán cesty:
08:00 Odjezd ze Splitu

9:15 Potápění u Komiže

11:30 Odjezd z Komiže

11:40 Modrá jeskyně

13:00 Potápění - Medvědí jeskyně

14:10 Zátoka Stiniva

15:10 Zelená jeskyně

15:30 Odjezd do Palmižany

16:15 Tradiční oběd na Paklenských ostrovech a hodina volného času

18:00 Odjezd z Paklenských ostrovů

19:00 Příjezd do Splitu

Výhody výletu s námi:
Zážitek v malých skupinách, služby právě jen pro vás, zažijte mimořádnou krásu jedinečných jeskyní - Modrá jeskyně, Zelená jeskyně, Medvědí jeskyně, profesionální instruktor potápění, profesionální potápěčské vybavení, sendviče a voda na palubě, tradiční oběd na ostrovech Pakleni otoci, zachyťte si dokonalé chvíle na jedné z nejkrásnějších evropských pláží - v zátoce Stiniva, volný čas ve městě Komiža na neprozkoumaném ostrově Vis, potápěčské vybavení, záchranné vesty, pojištění, opalování na našem motorovém člunu a obdivování výhledu na okolní ostrovy.

Ceník a poptávka výletu

Zvolte jeden z uvedených výletů a doplňte datum.

loď Split
Po domluvě Dospělý: 250 € / 1.875 HRK

Datum výletu

Chorvatské turistické sdružení

Copyright © 2005-2022 chorvatsko-levne s. r. o.
Dovolená v Chorvatsku