Sobota, 23. 2. 2019,  Můj výběr

Chorvatsko s Adria Planet - služby v českém jazyce!

Výlety v Chorvatsku » Severní Dalmácie

PoloPONORKA Biograd na Moru

PoloPONORKA BG 000000 je plavidlo, které připomíná svým zevnějškem ponorku: má typickou „věž“, vnější kormidla, zaoblený tvar trupu. Rozdíl je v tom, že ta naše se pod hladinu nepotápí. Má podvodní kabinu s nerozbitnými okny, ze které turisté mohou pozorovat krásy říše pod mořskou hladinou. Na celé planetě je v současnosti asi 55 podobných plavidel.
Naše poloPONORKA má největší plochu oken, je dostatečně malá, aby se s ní dalo snadno manévrovat, proto je pro prohlídku mořského dna ideální (kabina je 1,5 m pod mořskou hladinou). Při každé projížďce uvidíte něco nového, protože kotvíme na různých místech a nejsme vázáni k pobřeží.
PoloPONORKA pluje rychlostí 1–2 uzly. Tato rychlost umožňuje pozorovat všechny detaily mořského dna a přitom nevyplašit mořské živočichy. Během jízdy uvidíte: různé druhy mořských ryb, ježky, hvězdice, medúzy, mušle a nespočet trav a řas. Po dobu plavby můžete sledovat výklad o dějinách Pašmanského kanálu a o životě pod hladinou prokládaný příjemnými zvuky moře. U každého sedadla najdete letáček se základními informacemi a fotografiemi mořských živočichů pro lehčí orientaci.
Samotný vstup na loď je jednoduchý. Jediné, co musíte udělat, abyste mohli zažít trochu dobrodružství, je sestoupit po několika schodech do naší podvodní kabiny, což je úkon, který zvládnou i prarodiče. Nezapomněli jsme ani na nejmenší, kteří mořské tvory a jejich svět uvidí možná poprvé v životě. Dveře na palubu jsou stále otevřené, takže můžete kdykoli vystavit tváře slunci a mořskému větru. Nezapomeňte na fotoaparáty.
Natočte si svůj zážitek kamerou a ukažte jej doma svým přátelům. PoloPONORKOU se můžete svézt několikrát denně – 18x z Biogradu a 15x ze Sv. Filipa I Jakova. Všechna sedadla jsou u oken a nabízejí jedinečný výhled. Maximální počet cestujících je 12, tak neváhejte a zarezervujte si místa!!!

Fotografie PoloPONORKA Biograd na Moru

PoloPONORKA Biograd na Moru PoloPONORKA Biograd na Moru PoloPONORKA Biograd na Moru PoloPONORKA Biograd na Moru PoloPONORKA Biograd na Moru PoloPONORKA Biograd na Moru PoloPONORKA Biograd na Moru PoloPONORKA Biograd na Moru PoloPONORKA Biograd na Moru
rezervovat

Ceník

Odjezd Den Čas Doprava Odjezdové místo Cena
Dospělý Děti 0 - 0 let
EU HRK EU HRK
Biograd na moru Každý den Po domluvě Lodí Z molu v centru města 12,- 80,- 12,- 80,-
Sv. Filip i Jakov Každý den po do Lodí Z molu v centru vesnice 12,- 80,- 12,- 80,-

Poznámka

Rodinný balíček - 3 +1 zdarma, pokud alespoň jedno dítě je mladší 12 let. Rezervaci můžete udělat emailem.Převodník měn
DHMZ - www.dhmz.htnet.hr

Počasí v Chorvatsku

Aktuální počasí na dnešní den ›

O Chorvatsku, Robinzonády

Copyright © chorvatsko-levne s.r.o., Léto 2019 Chorvatsko Site by WERC - website realizations