Chorvatsko s Adria Planet - služby v českém jazyce!

Packrafting - řeka Zrmanja

Chorvatsko, Severní Dalmácie

Facebook Twitter Email

Výlet Packrafting - řeka Zrmanja

Prozkoumejte smaragdově zelenou krásku - řeku Zrmanju a sjeďte jí člunu. Packrafting je novinkou v Chorvatsku, ale ne ve světě. Lodě Packraft vám dávají příležitost řeku dohnat a veslovat sami na lodi – ale pod bedlivým dohledem našeho odborného průvodce. Jakmile se dopravíte na start výletu, naši průvodci vám pomohou připravit se na toto nové dobrodružství. Podle bezpečnostních pokynů se vydáme dolů po řece. Packrafting Zrmanja začíná z místa Kaštel Žegarski a během okamžiku vás zavede do kaňonu řeky, nedotčenou přírodou a klidnou krajinou. V první části řeky si procvičíme veslování a ovládání plavidla. Poté nás čeká opravdové dobrodružství.
Užijte si sjíždění peřejí, plavání pod vodopády a odpočinek mysli i duše. Nezapomeňte si přinést něco k jídlu, abyste si užili piknikový oběd pod krásným vodopádem. Každý účastník pádluje na lodi sám, minimální věk pro účast je 12 let. Ale i přes to je tento výlet vhodný i pro začátečníky, rodiny s teenagery a menší skupiny. Výlet je speciálně navržen pro skupiny do 10 účastníků. Trasa je dlouhá 11 km a vyžaduje se průměrná fyzická zdatnost.

Nabízíme dva odjezdy denně - ranní se začátkem v 9 hodin a odpolední ve 14 hodin.

Krátký rozvrh:
09: 00/14: 00 - příjezd do startu - Kaštel Žegarski
09: 15/14: 15 - příprava a pokyny na cestu
09: 30/14: 30 - začátek výletu
11: 00/16: 00 - pikniková přestávka na řece
11: 30/16: 30 - pokračování zájezdu
13: 00/18: 00 - konec výletu v Muškovci
14: 00/19: 00 - odjezd

Min 4 - max 9 osob ve skupině; větší skupiny na vyžádání.
POZNÁMKA: Pokud má skupina méně než 4 přihlášené osoby, a klient přesto chce výlet uskutečnit, je cena výletu navýšena o cenu minimálního počtu účastníků výletu.

Vybavení: Používáme profesionální raftové čluny ALPACKA, které jsou extrémně lehké, mají vynikající výkon a jsou velmi odolné. Dostanete plovací vestu, pádlo a helmu, dále neoprenový oblek s dlouhými nohavicemi a pláštěnku pro případ chladnějšího počasí. Na osobní věci jsou k dispozici vodotěsné nádoby.

Nezapomeňte si vzít: plavky nebo šortky, tričko, náhradní ponožky a tenisky, ručník, opalovací krém a vodu. V případě chladnějšího počasí si vezměte tričko s dlouhým rukávem. Svačinu.

Ceník a poptávka výletu

Zvolte jeden z uvedených výletů a doplňte datum.

Bez
dopravy
Zadar
Start: Kaštel Žegarski GPS: 44.161981, 15.848717
Každý den
14:00
Dospělý: 70 €
Bez
dopravy
Zadar
Start: Kaštel Žegarski GPS: 44.161981, 15.848717
Každý den
9:00
Dospělý: 70 €

Datum výletu

Poznámka ceníku

Cena zahrnuje: průvodce, potřebné vybavení, pojištění, parkování auta, transfer z cíle na start

Cena nezahrnuje: příjezd a odjezd autobusem nebo dodávkou do výchozího bodu z oblasti Zadar-Šibenik (lze sjednat za příplatek), oběd nebo piknik.

Chorvatské turistické sdružení

Copyright © 2005-2024 chorvatsko-levne s. r. o.
Dovolená v Chorvatsku