Chorvatsko s Adria Planet - služby v českém jazyce!

Ostrov Zlarin sea kayaking - mořský kajak

Chorvatsko, Severní Dalmácie

Facebook Twitter Email

Výlet Ostrov Zlarin sea kayaking - mořský kajak

Výlet kajaky na moři na ostrov Zlarin začíná v kempu Zablaće - vzdáleného od Šibeniku cca 7 km. Vydejte se s námi na zábavný a aktivní jednodenní výlet na kajaku, který vás seznámí s krásnou přírodou a historií regionu Šibenik. Budete pádlovat podél pobřeží ostrova Zlarin, koupat se v malé kouzelné zátoce a navštívíte malebné městečko Zlarin. Na zpáteční cestě na pevninu budete mít možnost prozkoumat z moře pevnost Sv. Mikuláše (pevnost sv. Nikole), benátské opevnění ze 16. století a dědictví UNESCO.

Zlarin je malý ostrov s pouze 280 obyvateli, které má jedinečné a zvláštní kouzlo. Budeme pádlovat podél jeho břehů a zastavíme se v jeho jediné vesnici zvané také Zlarin.

Zlarin je známý díky potápěčům - lovcům korálů a staletou tradicí výroby korálových šperků. Při výletě si můžete dát oběd v některé z vesnických restaurací nebo si koupit suvenýry.

Program:

10:00 - sraz ve výchozím bodě - kemp Zablaće.

10:30 - Příprava na cestu a bezpečnostní instruktáž.

12:00 - Přestávka na koupání.

13:00 - Piknik nebo přestávka na oběd (volitelné)

14:00 - Jízda na kajaku směrem k výchozímu bodu

15:30 - Konec výletu.

Min 4 - max 16 osob na skupinu. Proto jsou větší skupiny na vyžádání. Platí minimální počty. Existuje možnost zrušení po potvrzení, pokud není dostatek cestujících ke splnění požadavků. Protože existuje možnost, že k tomu dojde, bude vám nabídnuta alternativa nebo plná zpětná náhrada. V případě, že není splněn minimální počet účastníků a host/hosté si přesto přejí výlet uskutečnit, je cena navýšena o podíl v závislosti na konečném počtu účastníků. Minimální věk: 6 let v doprovodu rodiče.


Používáme sedací kajaky pro dvě osoby (sit-on-top kayak), na nichž je navigace snadná a bezpečná. Dostanete záchrannou vestu, helmu a pádlo a navíc dlouhý neoprenový oblek a bundu do deště pro případ chladného počasí. K dispozici jsou vodotěsné nádoby na osobní věci.

Doporučujeme vzít si s sebou: šortky nebo plavky a čepici, tričko a sandály (nebo sportovní obuv), ručník, opalovací krém, vodu a svačinu (nepovinné).

Chorvatské turistické sdružení

Copyright © 2005-2024 chorvatsko-levne s. r. o.
Dovolená v Chorvatsku