Chorvatsko s Adria Planet - služby v českém jazyce!

Mrežnica Packrafting v Chorvatsku

Chorvatsko, Kontinentální Chorvatsko

Facebook Twitter Email

Výlet Mrežnica Packrafting v Chorvatsku

Mrežnica packrafting vás zavede na horní tok řeky Mrežnica. Prozkoumejte perlu schovanou poblíž oblasti Plitvicích jezer na packraftech. Tento výlet je ideální pro aktivní a zvědavé lidi, kteří si rádi otestují své schopnosti. Packrafty jsou malé rafty pro jednu osobu, ideální do úzkého kaňonu řeky Mrežnica. Packraft vás zaveze tam, kde velké lodě neprojedou, a tím zpříjemní vám výlet. Křišťálově čistá voda, krásná nedotčená příroda, skákání ze skal, travertinové bariéry a vodopády udělají z tohoto výletu vrchol vaší dovolené. Řeka Mrežnica je ideální pro otevření vašich smyslů.
Dobrodružství začne ráno nebo odpoledne, podle vašeho přání. Po krátkém povídání o bezpečnosti vás vezmeme k řece, kde si na jezírku procvičíte pádlování. Jakmile se seznámíte se svou lodí, připravte se na první vodopády a to pravé dobrodružství, které vás čeká. Skočíme 6 m vysoký vodopád, sjedeme 3 m vysoký dvouvodopád a cestou míjíme spoustu peřejí. Výlet zakončíme po 6 km po proudu řeky od startu a po transferu dodávku zpět na start výletu se rozloučíme na místě, kde jsme se ráno sešli.

Program:
09:00 - příjezd na místo - Primišlje
09:15 - seznámení s bezpečnostními pokyny a popis cesty
10:00 - začátek výletu
11:00 - koupání a skákání na velkém vodopádu
11:30 - pokračování výletu
13:00 - konec výletu a přesun zpět na start
14:00 - konec výletu

Počet osob: minimálně 4 - maximálně 9 osob ve skupině. Větší skupiny jsou na vyžádání. Platí minimální počty. Existuje možnost zrušení výletu po potvrzení, pokud není dostatek osob ke splnění min. počtu. V případě, že k tomu dojde, bude vám nabídnuta jiná alternativa nebo vrácení v plné výši. V případě, že není splněn minimální počet účastníků a host/hosté přesto chtějí výlet uskutečnit, je cena navýšena poměrně v závislosti na konečném počtu účastníků.

Minimální věk: 12 let v doprovodu rodičů

Vybavení: Používáme profesionální packrafty ROBFIN s vysoce výkoné, ultralehké a odolné. Dostanete záchrannou vestu, pádlo, helmu a navíc dlouhé neoprenové obleky a bundy do deště pro případ chladného počasí. K dispozici jsou vodotěsné nádoby na osobní věci. Nezapomeňte si vzít šortky nebo plavky, tričko, ručník, opalovací krém, oběd na piknik a vodu.

S sebou: šortky nebo plavky, tričko a sandály (nebo tenisky), ručník, opalovací krém, vodu a svačinu (volitelné).

Ceník a poptávka výletu

Zvolte jeden z uvedených výletů a doplňte datum.

loď Kontinentální Chorvatsko
Abfahrt: Ort Primišlje GPS: 45.184863, 15.467739
Každý den
9:00
Dospělý: 70 €

Datum výletu

Poznámka ceníku

Cena zahrnuje: průvodce v angličtině, použití potřebného vybavení, pojištění, zajištěné parkování pro auta u výchozího bodu, transfer na start výletu.

Cena nezahrnuje: TRANSFER kombíkem nebo autobsem na start výletu - možný na vyžádání v poptávaném termínu (příplatek je kalkulován podle počtu osobu a dle místa odjezdu).

Chorvatské turistické sdružení

Copyright © 2005-2024 chorvatsko-levne s. r. o.
Dovolená v Chorvatsku