Chorvatsko s Adria Planet - služby v českém jazyce!

Motorovou lodí z ostrova na ostrov - Blue Lagoon, Hvar a Trogir

Chorvatsko, Střední Dalmácie

Facebook Twitter Email

Výlet Motorovou lodí z ostrova na ostrov - Blue Lagoon, Hvar a Trogir

Ponořte se do chorvatské kultury a objevte jeden z nejoblíbenějších ostrovů ve střední Dalmácii. Chorvatské slunce zaplavuje ostrov Hvar více než 2 500 hodinami slunečního svitu ročně a dělá z něj perfektní letní destinaci.
Na tomto celodenním výletu ze Splitu prozkoumáte nejzajímavější místa na okolních ostrovech. Využijte 2 hodiny volného času ve městě Hvar k objevování všech jeho slavných památek. Z Hvaru pokračujeme na krásný ostrov Šolta, kde se zastavíme a ochutnáme místní kuchyni, než se vydáme do Modré laguny, ráje pro koupání a potápění. Prohlídku zakončíme odpolední návštěvou historického města Trogir. Prozkoumejte velký díl střední Dalmácie na jednodenním výletu motorovým člunem. Spojte kulturu a historii s relaxací a opalováním při nasávání slunečních paprsků v azurovém moři Jadranu.

Plán cesty:
08:30 Odjezd z pobřeží ve Splitu
09:30 Volný čas ve městě Hvar
12:00 Volný čas na oběd na ostrově Šolta
14:00 Koupání a šnorchlování v Modré laguně
15:30 Volný čas na prohlídku starého města Trogir
17:30 Příjezd do Splitu

To nejlepší na výletu s námi: užijte si nejkrásnější místa na ostrovech při výletu ze Splitu za jeden den, zážitek v malé skupině osob, osobní služby, jadranský tropický ráj - Modrá laguna, budete plavat v tyrkysových vodách a prozkoumáte pestrý mořský život, navštívíte UNESCO- chráněné město Trogir

Ceník a poptávka výletu

Zvolte jeden z uvedených výletů a doplňte datum.

loď Split
Každý den
8:30
Dospělý: 116 € / 870 HRK

Datum výletu

Chorvatské turistické sdružení

Copyright © 2005-2022 chorvatsko-levne s. r. o.
Dovolená v Chorvatsku