Chorvatsko s Adria Planet - služby v českém jazyce!

Modrá jeskyně (Biševo) & 6 ostrovů - gurmánský výlet

Chorvatsko, Střední Dalmácie

Facebook Twitter Email

Výlet Modrá jeskyně (Biševo) & 6 ostrovů - gurmánský výlet

Užijte si krásu dalmatského pobřeží a Modré jeskyně za jeden den s odjezdem ze Splitu.
Dopřejte si jedinečnou jízdu motorovým člunem do ohromující Modré jeskyně, objevte krásu 6 různých ostrovů a zaplavte si v křišťálově čistém moři! Setkáme se ve Splitu, váš námořník vás vezme na loď a poté poplujeme na ostrov Vis. Split je od Visu vzdálen asi 35 námořních mil a 45 námořních mil od naší první zastávky, ostrova Biševo. Cestou vám budeme vyprávět o pobřeží Jaderského moře, ostrovech, flóře a fauně a doufáme, že uvidíme delfíny. Projížďka lodí trvá asi 1,5 hodiny a cestou je toho hodně k vidění. Naší první zastávkou je ostrov Biševo, kde se nachází nádherná Modrá jeskyně. Nejlepší čas na návštěvu jeskyně je ráno, tehdy je jeskyně jedinečná, která vyzařuje nádherné barvy a vyvolává ve vás pocit pohádky. Další zastávkou je Medvědí jeskyně. Po ostrově Biševo 20 minut jízdy do známé zátoky Stiniva, nejkrásnější pláže v Chorvatsku, kde budete mít dostatek času na zábavu s koupáním a potápěním. Po přestávce na pláži Stinivou se nalodíme a vydáme se na ostrov Budikovac. Můžete plavat nebo se potápět v Modré laguně na ostrově Budikovac nebo se projít mělkým křišťálově čistým mořem anebo se připojit k posádce při tradiční splitské míčové hře „Picigin“.
Cestou do Palmižany pomalu projedeme kolem krásné Zelené jeskyně, protože do ní se nedá vstoupit, náš námořník se pokusí dostat co nejblíže k jeskyni, abyste měli možnost ji vidět. Po prozkoumání všech jeskyní vyrážíme do Palmižany, kde máte dostatek volného času na prohlídku památek, přestávku na kávu a organizovaný skupinový oběd v jedné z nejlepších restaurací v Palmižaně!
Z Palmižany poplujeme směrem k městu Hvar! Náš námořník vám také poradí, co je nejlepší vidět během hodiny volného času.
Na konci prohlídky se pohodlně usaďte a vychutnejte si pohled na hodinu jízdy zpět do Splitu. Na palubě se během prohlídky bude podávat kvalitní víno a voda!

Plán cesty:
Dostavte se prosím 15 minut před odjezdem
07:30 Odjezd ze Splitu
09:45 Prohlídka Modré jeskyně
10:30 Zastávka Medvědí jeskyně 
11:15 Koupání a potápění v zátoce Stiniva
12:00 Přestávka na koupání na ostrově Budikovac
12:50 Zelená jeskyně
13:15 Gastro zážitek
14:15 Volno v Palmižaně
16:15 Volný čas ve městě Hvar
18:30 Příjezd do Splitu

Výhody výletu s námi: zážitek v malé skupině, osobní služby, Gastro zážitek - tradiční dalmátský oběd, víno a voda na palubě, opalování na našem motorovém člunu, výhledy na okolní ostrovy z lodi, mimořádnou krása jedinečných jeskyní, perfektní chvíle na jedné z nejkrásnějších evropských pláží: zátoka Stiniva, koupání nebo potápění v Modré laguně na ostrově Budikovac, volný čas na nejslunnějším ostrově v Chorvatsku - Hvar, potápěčské vybavení (maska, šnorchl), záchranné vesty, pojištění v ceně!

Ceník a poptávka výletu

Zvolte jeden z uvedených výletů a doplňte datum.

loď Split
Každý den
7:30
Dospělý: 180 €

Datum výletu

Chorvatské turistické sdružení

Copyright © 2005-2024 chorvatsko-levne s. r. o.
Dovolená v Chorvatsku