Chorvatsko s Adria Planet - služby v českém jazyce!

Kouzlo ostrovních jeskyní lodí - pro malou skupinu ze Splitu

Chorvatsko, Střední Dalmácie

Facebook Twitter Email

Výlet Kouzlo ostrovních jeskyní lodí - pro malou skupinu ze Splitu

Výlet za odkrytím kouzlem ostrovních jeskyní lodí - malá skupina ze Splitu

Užijte si krásu dalmatského pobřeží a jeskyní za jeden den s začátkem výletu ve Splitu.
Dopřejte si jedinečný výlet motorovým člunem do úžasné Modré jeskyně objevte kouzlo 6 různých ostrovů a zaplavte si křišťálově čistém moři!
Ze Splitu vás náš námořník vezme na loď a poté poplujeme směrem na ostrov Vis. Na Vis je to asi 35 námořních mil a 45 námořních mil na naši první zastávku, ostrov Biševo.
Cestou vám bude vyprávět o pobřeží Jaderského moře, ostrovech, flóře a fauně a doufáme, že cestou uvidíme i delfíny. Projížďka lodí trvá asi 1,5 hodiny a cestou je toho hodně zajímavého k vidění.
Naší první zastávkou je ostrov Biševo, kde se nachází nádherná Modrá jeskyně. Nejlepší čas na návštěvu jeskyně je ráno díky jedinečné barvě, která vyzařuje a vám dává pocit pohádky. Další zastávkou je Medvědí jeskyně (své jméno dostala nikoli podle medvědů, ale podle tuleňů středomořských) Jeskyně Medvidina špilja je přístupná z moře poměrně velkým otvorem, ale prostor uvnitř jeskyně 160 m dlouhé se postupně zmenšuje. Úzký a nízký konec jeskyně ústí na malou pláž. Ostrov Biševo je 20 minut jízdy od známé zátoky Stiniva, nejkrásnější chorvatské pláže, kde budete mít spoustu času na zábavu při koupání a potápění. Po návštěvě Stinivy se vydáme směrem na ostrov Budikovac (překrásná zátoka na koupání, kde křišťálově čisté moře je dokonalým místem pro fotografování pod vodou při šnorchování). Zaplavte si nebo se ponořte v Modré laguně na ostrově Budikovac nebo se projděte mělkým křišťálově čistým mořem a připojte se k posádce při tradiční splitské míčové hře „Picigin“.
Cestou do Palmižany pomalu míjíme krásnou Zelenou jeskyni, protože do ní nelze vstoupit, náš námořník se bude snažit dostat co nejblíže k jeskyni, abyste ten okamžik mohli zažít. Po odpolutí od Zelené jeskyně vyrážíme do Palmižany, kde máte dostatek volného času na prohlídku památek, přestávku na kávu nebo možnost organizovaného skupinového oběda v jedné z nejlepších restaurací v Palmižaně!
Z Palmižany poplujeme směrem k městu Hvar. Váš námořník vám poradí, co je nejlepší vidět a dělat během hodiny volného času.
Na konci prohlídky se pohodlně usaďte a vychutnejte si pohledy při hodinové jízdě zpět do Splitu.

Plán výletu
Dostavte se prosím 15 minut před odjezdem
07:30 Odjezd
09:45 Návštěva Modré jeskyně
10:30 Návštěva Medvědí jeskyně
11:15 Koupání a potápění v zátoce Stiniva
12:00 Přestávka na koupání na ostrově Budikovac
12:50 Zelená jeskyně
13:15 Volno v Palmižaně
15:15 Volný ve městě Hvar
18:30 Příjezd do Splitu

Výhody výletu: zážitek v malé skupině, osobní služby, načerpání energie ze slunce na našem motorovém člunu a nádherné výhledy na okolní ostrovy, zažijete mimořádnou krásu jedinečných jeskyní, zdokumentování dokonalých okamžiků na jedné z nejkrásnějších pláží v Evropě - zátoka Stiniva, plavání nebo potápění v Modré laguně na ostrově Budikovac, volný čas na nejslunnějším ostrově Chorvatska - Hvar, šnorchlovací vybavení, plovací vesty, pojištění v ceně!

Ceník a poptávka výletu

Zvolte jeden z uvedených výletů a doplňte datum.

loď Split
Každý den
7:30
Dospělý: 102 €

Datum výletu

Chorvatské turistické sdružení

Copyright © 2005-2024 chorvatsko-levne s. r. o.
Dovolená v Chorvatsku