Chorvatsko s Adria Planet - služby v českém jazyce!

Fun Park Mirnovec Biograd

Chorvatsko, Severní Dalmácie

Facebook Twitter Email

Výlet Fun Park Mirnovec Biograd

Fun Park Mirnovec Biograd je zábavní park s ideální polohou v blízkosti Biogradu na Moru, který nabízí velkolepý zábavní zážitek pro celou rodinu v srdci pobřeží Jaderského moře.

Vyberte si své dobrodružství z jednoho ze hlavních tří motivů: Vesmír, Pirátské město nebo Divoký západ a zažijte zábavu bezprecedentním způsobem. V sezóně 2019 přidána nová atrakce, jedna z nejpopulárnějších v ostatních tematických parků v Evropě - je to přitažlivost Atlantidy, která se zvedá do výšky 20 metrů a s vysokou rychlostí klesá k vodě stříkající na hosty, kteří sedí v autě. Kromě toho Fun Park Biograd nabízí další adrenalinové atrakce, jako je horská dráha, ruské kolo, rotující dráha a četné atrakce pro rodiny a děti.

Kromě našich jízd vás pobaví i kouzelníci, žongléři, cirkusoví umělci, standartní komici a podobní vystavovatelé z různých částí světa.

Ve FUN parku je něco pro každého. Pokud nejste fanouškem adrenalinových jízd, můžete si vybrat podle vašeho vkusu mezi klasickými hrami v naší herně v podloubí. Lákadlem Fun Park Biograd je také XD Dark Ride, dobrodružná virtuální interaktivní cesta, která je založena na počítačově simulovaných zážitcích.

Přijďte do zábavního parku Biograd, kde bude vaše dobrodružství plné nezapomenutelných okamžiků zábavy, vzrušení a smíchu!

Chorvatské turistické sdružení

Copyright © 2005-2024 chorvatsko-levne s. r. o.
Dovolená v Chorvatsku