Čtvrtek, 24. 1. 2019,  Můj výběr

Chorvatsko s Adria Planet - služby v českém jazyce!

Pirátský domek Matija qqq

Pirátský domek Matija foto1Pirátský domek Matija foto2Pirátský domek Matija foto3Pirátský domek Matija foto4Pirátský domek Matija foto5Pirátský domek Matija foto6Pirátský domek Matija foto7Pirátský domek Matija foto8Pirátský domek Matija foto9Pirátský domek Matija foto10Pirátský domek Matija foto11Pirátský domek Matija foto12Pirátský domek Matija foto13Pirátský domek Matija foto14Pirátský domek Matija foto15Pirátský domek Matija foto16Pirátský domek Matija foto17Pirátský domek Matija foto18Pirátský domek Matija foto19Pirátský domek Matija foto20Pirátský domek Matija foto21Pirátský domek Matija foto22Pirátský domek Matija foto23Pirátský domek Matija foto24Pirátský domek Matija foto25Pirátský domek Matija foto26Pirátský domek Matija foto27Pirátský domek Matija foto28Pirátský domek Matija foto29Pirátský domek Matija foto30Pirátský domek Matija foto31Pirátský domek Matija foto32Pirátský domek Matija foto33Pirátský domek Matija foto34Pirátský domek Matija foto35Pirátský domek Matija foto36Pirátský domek Matija foto37Pirátský domek Matija foto38

Obsazenost a ceník

Popis kapacity Pirátský domek Matija

Robinzonský domek Matija pro 4-5 osob se nachází na jižní straně ostrova Pašman s nádherným pohledem na soustroví Kornati a další ostrovy v blízkosti jako je Žižanj, Košara. Kamenný dům Matija je postaven na rozlehlém pozemku přímo u moře a na pláž se vychází přes zahradu. Je zde vybudováno veliké molo, které je bezpečným přístavem pro Vaši loď (kotvení zdarma), a moře je zde průzračně čisté. Pláž je tvořena oblázky a kameny s pozvolným vstupem do moře a pro plavce a milovníky šnorchlování je vhodný přístup z betononového mola, kde jsou připevněny schůzky pro snažší vstup do moře. Molo nabízí i také prostorné a pohodlné místo na opalování. Pokud loďku nemáte, můžeme Vám na vyžádání zapůjčení motorové loďky zajistit.
Před vchodem do domku je prostorná krytá terasa s venkovním posezením a fantastickým pohledem na moře. Vedle domečku je přistavena místnost s velkým kameným grilem, který Vám při pobytu bude k dispozici. Během Vašeho pobytu můžete využívat dvě lehátka na pláž zdarma a slunečník. Vedle domu je nainstalována venkovní sprcha, voda ve sprše je ohřívána pomocí slunce. 
Parkování máte zajištěno bezplatně v zátoce Vitane, kam se poholdně dostanete autem. Ze zátoky Vitane Vás a Vaše věci pan domácí převeze lodí až k domku zdarma. I když auto nebudete mít přímo u domu, budete ho mít k dispozici po celou dobu pobytu, protože parkovací místo je asi jen 250 metrů od domku a k autu můžete dojít cestičkou podél moře pěšky.
Voda v domku je dešťová a shromažďuje se přes zimu v nádrži. Vodu je užitková, a doporučujeme vodu převařit. Na pití doporučujeme přivést vodu balenou. Voda je zde vzácná, proto je potřeba s ní zacházet opatrně. Elektrická energie je získávána pomocí solárních panelů o napětí v zásuvkách 220 V. Zásuvky jsou standardní a mohou být využívány pouze pro svícení, dobíjení mobilních telefonů či notebooků. Silnější spotřebiče není možné používat (vysoušeč vlasů, mixér apod.). V kuchyni i koupelně je voda ohřívána pomocí slunečního záření (když není hezké počasí, je potřeba vodu ohřát na kamnech).
Domácí mazlíčky můžete vzít na dovolenou s sebou, pobyt je ale povolen výlučně na terese na předchozí vyžádání a za poplatek, při pobytu psa se vybírá kauce.
Na ostrov Pašman se pohodlně dostanete trajektem Biograd – Tkon za cca 15-20 minut, trajekt jezdí několikrát denně. Na Pašman lze přicestovat také trajektovou linkou Zadar (Gaženica) – Preko (ostrov Ugljan), tato linka je delší a dražší, ale trajekt jezdí do pozdních nočních hodin. Ostrov Pašman i Ugljan jsou spojeny mostem v místě zvaném Ždrelac a průjezd po mostě je zdarma.
V blízkosti robinzonády Matija jsou další domky, nejbližší sousedé jsou vzdáleni cca 50 m, ale díky tomu, že dům je postavený ve výši, nabízí klid a z terasy snadný přehled.
Vesnička Tkon je vzdálena asi 7 kilometrů a jsou zde restaurace, bankomat, obchody, pekařství, cukrárna, pošta a přístav pro trajekt.

Popis ubytovacích jednotek

Robinsonáda Matija pro 4-5 osob - z prostorné terasy se vchází do denní místnosti, kde se nachází gauč pro 1 osobu, jídelní stůl a vybavený kuchyňský kout (nádobí je k dispozici, velká lednice s mrazákem je na elektriku, sporák je na plyn). Z této místnosti se vchází do dvou ložnic (v jedné ložnici je manželské lůžko, ve druhé je k dispozici palanda). Z denní místnosti se vchází také do koupelny se sprchou a WC.

Vybavení a dostupnost

Pláž

25 m

Gril
Parkoviště
Zvíře
Centrum

7 km

Obchod

7 km

Přístav

7 km

Letiště

40 km

Bus

7 km

Plánovač trasy ke kapacitě Pirátský domek Matija

Výlety v této oblasti

Národní Park Krka + město ŠibeníkNárodní Park KORNATINárodní Park PaklenicaModrić JeskyněŘeka Zrmanja na kánoíchVrgáda - ostrov robinsonůZadar a jeho okoliVečerní panoramatická plavba lodí v Pašmanském kanáluFish picknik - VrgadaJeep SafariVečerní panoramatická plavba lodí do ZadaruJednodenní plachtění v Pašmanském kanáleBungee Jumping na Maslenickém mostěPoloPONORKA Biograd na MoruJízda na koni - VranaBurnum - archeologické naleziště v národním parku KrkaOstrov VisovacPrižba archeologické naležište - duální bazilikyArcheologické naleziště CRKVINA


Pirátský domek Matija

Obsazenost

Vyberte jednotku a termín z kalendáře:

Ubytovací jednotka:

Robinzonáda pro 4-5 osob ! příjezd/odjezd pouze So
« předchozí měsíc další měsíc »
Červen 2019
PoÚtStČtSoNe
1
8
15
22
29
Červenec 2019
PoÚtStČtSoNe
6
13
20
2425262728
293031
Srpen 2019
PoÚtStČtSoNe
1234
5671011
12131415161718
192021222324
31
  • Legenda:
  • 1 Dostupný
  • 1 Rezervace
  • 1 Obsazený
  • 1 Zvolený příjezd/odjezd
Příjezd: Odjezd: (smazat termín)

Ceník

Vážení hosté,
děkujeme za Váš zájem. Na výrobě ceníku momentálně pracujeme, pokud Vás kapacita Pirátský domek Matija zaujala, napište nám prosím Vaši poptávku na info@chorvatsko-levne.cz, rádi Vám zašleme cenovou nabídku.

UPOZORNĚNÍ: Od 26.6.2012 je každý občan ČR včetně dětí povinen cestovat do zahraničí na vlastní cestovní doklad!

O Chorvatsku, Robinzonády

Copyright © chorvatsko-levne s.r.o., Léto 2019 Chorvatsko Site by WERC - website realizations