Chorvatsko s Adria Planet - služby v českém jazyce!

Apartmány Nelenka categorycategorycategory

Seget Donji | 350 m od pláže

Ubytování Apartmány Nelenka

Vilka Nelenka je cca 180 m od moře v klidné zóně střediska Seget Donji, pod hlavní komunikací, 3 minuty chůze od Villy Kairos. V rodinném domě jsou celkem čtyři klimatizované apartmány s dostupným bezplatným připojením na WIFI. U objektu je k dispozici pro děti malé hřiště se skluzavkou z domečku v koruně stromu, houpačkami, pískovištěm a dalšími hračkami. Vila Nelenka je ideální vzhledem ke svému umístění a vzdálenosti od moře pro rodiny s dětmi a skupiny v počtu 14 až 16 osob. Na pobřeží v Segetu (cca 200 m od domu) je zábava pro nejmenší, hřiště, autíčka, trampolíny atd.
Překrásné starobylé město Trogir je od vily vzdáleno cca 2,5 km. Nabízí spoustu zábavy a zpestření pobytu. Navštívit ho lze jednak lodním taxíkem, pěšky promenádou podél moře, či je možné využít místní autobusové dopravy. Městskou hromadnou dopravu se dostanete nejen do Trogiru, ale i do města Split. Seget Donji leží při pobřeží mezi oblíbenými turistickými středisky areálu hotelu Medena a areálu hotelu Jadran.
Najdete zde pláže kamenité, oblázkové a v blízkosti hotelů a penzionů jsou upravené štěrkopísečné pláže. Středisko nabízí dobré podmínky pro vodní sporty, ale i pro sporty na souši jako je tenis, stolní tenis. Turistická střediska nabízí i pobavení na tanečních terasách.

Vybavení a dostupnost

Gril Parkoviště Pláž (350 m) Centrum (1 km) Obchod (600 m) Přístav (2,5 km) Letiště (12 km) Bus (600 m) WiFi

Ubytovací jednotky

Ve zvýšeném přízemí nad garážemi je apartmán pro 4-5 osob - prostorná kuchyň, dvě dvoulůžkové ložnice, koupelna s WC. Dále je na tomto podlaží apartmán pro 2-3 osoby s možností jedné přistýlky, vybavená oddělená kuchyň sousedící s prostornou koupelnou se sociálním zařízením a WC a přes chodbu je ložnice s manželským lůžkem s jednou rozkládací přistýlkou. Tyto dva apartmány lze propojit otevřením spojovacích dveří, čímž vznikne apartmán se třemi dvou-třílůžkovými ložnicemi a dvěma koupelnami. K apartmánům přísluší velká předělená terasa, která je situována na mořskou stranu, a kterou je možné také dle potřeby propojit.
V prvním patře domu jsou další dva apartmány pro čtyři osoby - každý apartmán má zařízenou kuchyň, koupelnu s WC a dvě samostatné ložnice se dvěma lůžky a velký balkon s možností venkovního posezení s překrásným výhledem na moře.
Apartmány Nelenka
Apartmány Nelenka
Apartmány Nelenka
Apartmány Nelenka
Apartmány Nelenka
Apartmány Nelenka
Fotogalerie Apartmány Nelenka (22)

Apartmány Nelenka

Tip na trasu

Nezávazná poptávka ubytování

Hotel  Apartmány Nelenka

Zaškrtněte ubytovací jednotky, které chcete obsadit a zvolte termín z jednoho řádku.

 
Ubytovací jednotky (0)
 
11. Listopad 2019
12. Prosinec 2019
1. Leden 2020
2. Únor 2020
3. Březen 2020
4. Duben 2020
5. Květen 2020
6. Červen 2020
7. Červenec 2020
8. Srpen 2020
9. Září 2020
10. Říjen 2020
11. Listopad 2020
12. Prosinec 2020
1. Leden 2021
2. Únor 2021
phone landscape

Termín ubytování

  • ██ - Obsazený den

Proč ubytování s Adria Planet?

Osobní zkušenosti

Informace uvádíme na základě osobních zkušeností a znalostí prostředí Chorvatska.

Prověření partneři

Díky dlouholetým osobním vztahům s majiteli chorvatských objektů umíme dovolenou zabezpečit podle Vašich představ.

Asistence při sestavení dovolené

Doporučíme optimální řešení pro Vaši dovolenou, pobyt na libovolný počet nocí, objekty na samotě, výlety s domácími obyvateli a další možnosti.

Spokojenost zákazníků

Řada spokojených zákazníků se k nám každý rok vrací a svěřuje svůj odpočinek do naší péče.

Chorvatské turistické sdružení

Copyright © 2005-2019 chorvatsko-levne s. r. o.
Dovolená v Chorvatsku