Chorvatsko s Adria Planet - služby v českém jazyce!

Apartmány Jareb categorycategorycategorycategory

Tribunj | 650 m od pláže

Ubytování Apartmány Jareb

Rodinný dům s apartmány Jareb se nacházejí v jižní části klidnějšího městečka Tribunj cca 3,5 km od známého letoviska Vodice a cca 17 km od starobylého města Šibenik. Členité pobřeží v původní rybářské osadě Tribunj nabízí dostatek místa na plážích. Centrum Tribunje je vzdáleno cca 5 min. procházkou, ve městě jsou samoobsluhy, restaurace, kavárny a také známá marina Tribunj. Tento dům je nověji postavený a vhodný je pro hosty, kteří hledají pohodlí a vysoký standard služeb včetně parkování v garáži. V přilehlém křídle objektu se nachází restaurace. K dispozici ve dvoře je také gril. Na krásné oblázkové pláži vzdálené cca 5 min. chůzí, která náleží k apartmánům, jsou hostům apartmánů Jareb k dispozici zdarma lehátka na slunění, pohodlé zázemí doplňuje i kavárna.
Pláž: cca 650 m od oblázkové pláže s pozvolným vstupem vhodná pro malé děti, lehátka na pláži zdarma
Vybavení: pronájem apt. včetně kuchyň. koutu, spotřeba vody a energie, závěrečný úklid, povlečení, parkovací místo v garáži nebo dvoře pro 1 os. auto/apt., lehátka na pláži zdarma. WiFi - bezplatně, pro malé hosty je ve dvoře k dispozici dětský domek.
Služby za poplatek: povinný příplatek za závěrečný úklid - 30 EUR/pobyt/apt. - splatné v místě, praní, klimatizace - 5 EUR/den - splatné v místě, domácí mazlíčci malí na vyžádání - 5 EUR/den.

Vybavení a dostupnost

TV/SAT Klimatizace Gril Parkoviště Zvíře Pláž (650 m) Centrum (750 m) Obchod (200 m)

Ubytovací jednotky

Všechny ubytovací jednotky v apartmánech Jareb jsou moderně vybaveny: SAT/TV, klimatizací, kuchyň. koutem včetně ledničky a kávovaru, prostornými balkony a moderní koupelnou s WC/sprcha.
V 1. patře se nachází apartmány č. 1 a č. 5 pro 2–4 osoby, s ložnicí s manželským lůžkem a denní místností s gaučem na rozložení pro 1–2 os. Dále se zde nacházejí apartmány č. 2, 3, 4 pro 2-4 osoby, které jsou stejně vybaveny, ale z balkonu se nabízí částečný pohled na moře.
V 2. patře se nacházejí apartmány č. 9 a 11 pro 2-4 osoby, stejné jako č. 1 a č. 5. Dále apartmán č. 6 pro 4–5 osob s galerií s francouzským lůžkem, ložnicí s manželskou postelí a gaučem v denní místnosti. Studio č. 7 pro 2 osoby - místnost s manžel. lůžkem s kuchyň. koutem a s pohledem na moře. Apartmán č. 8 pro 4-6 osob - 2 ložnice s manželským lůžkem, denní místnost gauč na rozložení, balkony pohled moře.
Apartmán č. 10 -"panorama" - pro 2 osoby, prostorná střešní terasa s nádherným pohledem na moře, ložnice s manželským lůžkem, kuchyňka, vstup do apartmánu po točitých schodech.
Apartmány Jareb
Apartmány Jareb
Apartmány Jareb
Apartmány Jareb
Apartmány Jareb
Apartmány Jareb
Fotogalerie Apartmány Jareb (36)

Apartmány Jareb

Tip na trasu

Nezávazná poptávka ubytování

Hotel  Apartmány Jareb

Zaškrtněte ubytovací jednotky, které chcete obsadit a zvolte termín z jednoho řádku.

 
Ubytovací jednotky (0)
 
10. Říjen 2019
11. Listopad 2019
12. Prosinec 2019
1. Leden 2020
2. Únor 2020
3. Březen 2020
4. Duben 2020
5. Květen 2020
6. Červen 2020
7. Červenec 2020
8. Srpen 2020
9. Září 2020
10. Říjen 2020
11. Listopad 2020
12. Prosinec 2020
1. Leden 2021

Termín ubytování

  • ██ - Obsazený den

Proč ubytování s Adria Planet?

Osobní zkušenosti

Informace uvádíme na základě osobních zkušeností a znalostí prostředí Chorvatska.

Prověření partneři

Díky dlouholetým osobním vztahům s majiteli chorvatských objektů umíme dovolenou zabezpečit podle Vašich představ.

Asistence při sestavení dovolené

Doporučíme optimální řešení pro Vaši dovolenou, pobyt na libovolný počet nocí, objekty na samotě, výlety s domácími obyvateli a další možnosti.

Spokojenost zákazníků

Řada spokojených zákazníků se k nám každý rok vrací a svěřuje svůj odpočinek do naší péče.

Chorvatské turistické sdružení

Copyright © 2005-2019 chorvatsko-levne s. r. o.
Dovolená v Chorvatsku