Pondělí, 28. 5. 2018,  Můj výběr

Chorvatsko s Adria Planet - služby v českém jazyce!

Apartmány Balorda qqqq

Apartmány Balorda foto1Apartmány Balorda foto2Apartmány Balorda foto3Apartmány Balorda foto4Apartmány Balorda foto5Apartmány Balorda foto6Apartmány Balorda foto7Apartmány Balorda foto8Apartmány Balorda foto9Apartmány Balorda foto10

Obsazenost a ceník

Popis kapacity Apartmány Balorda

Apartmány Balorda - rodinný domek se nachází v menší vesničce Pineziči na kvarnerském ostrově Krk, 2 km od místa Valbiska odkud se můžete dostat trajektem na ostrov Rab, Cres, Lošinj a 8 km vzdálen od města Krk. Nově postavený a moderně zařízený domek se nachází v první řadě vilové zástavby a všechny ubytovací jednotky jsou orientovány na mořskou stranu. Ve městečku Pineziči je velmi členité pobřeží, díky tomu se zde nachází řada kouzelných zátok s oblázky a četné kamenité pláže. Místo je ideální pro klienty, kteří mají rádi klidné a nepřeplněné pláže. Ve dvoře domku a před domem je zajištěno parkování. K dispozici hostům je gril. V apartmánech Balorda je k dispozici také topení a pobyt v apartmánech je možný celoročně. K dispozici za poplatek 5 EUR/týden je také internet.

Popis ubytovacích jednotek

Studio pro 2-3 osoby: denní místnost s kuchyň. koutem, manžel. lůžkem a možnost přistýlky, balkón nebo terasa, koupelna s WC a sprchou, SAT/TV, klimatizace/topení. Apartmán pro 2-4 osoby: ložnice s manžel. lůžkem a denní místnost s kuchyň. koutem, možnost přistýlky na rozkládacím gauči pro 1 dosp. os. nebo 2 malé děti, balkón nebo terasa, koupelna s WC a sprchou, SAT/TV, klimatizace/topení.

Vybavení a dostupnost

Pláž

350 m

TV/SAT
Klimatizace
Gril
Parkoviště
Centrum

200 m

Obchod

200 m

Přístav

2 km

Letiště

23 km

Bus

800 m

Plánovač trasy ke kapacitě Apartmány BalordaApartmány Balorda

Ceník

Vážení hosté,
děkujeme za Váš zájem. Na výrobě ceníku momentálně pracujeme, pokud Vás kapacita Apartmány Balorda zaujala, napište nám prosím Vaši poptávku na info@chorvatsko-levne.cz, rádi Vám zašleme cenovou nabídku.

UPOZORNĚNÍ: Od 26.6.2012 je každý občan ČR včetně dětí povinen cestovat do zahraničí na vlastní cestovní doklad!

O Chorvatsku, Robinzonády

Copyright © chorvatsko-levne s.r.o., Léto 2018 Chorvatsko Site by WERC - website realizations