Chorvatsko s Adria Planet - služby v českém jazyce!

Apartmány Adela categorycategorycategory

Pasadur - ostrov Lastovo | 100 m od pláže

Ubytování Apartmány Adela

Apartmány Adela se nacházejí v Pasaduru na ostrově Lastovo v jižní Dalmácii a nacházejí se v těsné blízkosti moře. Dům Adela má tři podlaží, v prvním patře bydlí domácí, na druhém a třetím patře je umístěno sedm apartmánů. Na dvorku se nachází velká společná terasa s grilem.
Během svého pobytu si můžete za příplatek objednat snídaně či večeře, v nabídce je středomořská kuchyně a rybí speciality (místo a cena dohodou).
Domácí zvířata jsou povolena za příplatek.
Vzdálenost od nejbližšího obchodu a čerpací stanice je 3 km, které jsou ve městě Ubli, od oblázkové pláže 100 metrů. Ostrov Lastovo zdobí četné divoké pláže.
Parkování je zdarma a je zajištěno přímo před domem. Před domem je kotviště, které mohou hosti domu využít. Hosté si zde také mohou vypůjčit loď se šesti koňmi.
Pasadur (pas d'oro - tzn. Zlatý průchod) je malá turistická destinace na ostrově Prežbi, který je s jeho mateřským ostrovem Lastovem spojen mostem. Most, který ostrovy spojuje, tvoří dvě krásné zátoky: Malé a Velké lago (Mali i Veli lago). Je zde potápěčský klub, několik restaurací a půjčovna lodí či vodních skútrů.
Ostrov Lastovo se nachází 14 km jižně od ostrova Korčula. Kolem ostrova Lastovo se nachází 46 ostrůvků a útesů. Po ostrovu Mljet je Lastovo nejzelenější chorvatský ostrov s více než 70% zalesněné oblasti. V roce 2007 byl ostrov Lastovo vyhlášen Přírodním parkem. Centrem ostrova je stejnojmenné město Lastovo, kde můžete najít bary, restaurace, poštu, bankomaty, tržnici, řeznictví, pekařství, ambulanci.
Lastovo je po celý rok spojen s pevninou lodní a trajektovou linkou Split-Ubli. Jelikož trajekt na ostrov Lastovo zastavuje i na ostrově Korčula v přístavu Vela Luka, tak jízda trvá asi 5,5 hodiny. V letních měsících funguje i lodní linka do Dubrovníku.
Ostrov Lastovo je zřídka obydlená oblast, má řadu divokých pláží, cyklostezek vedoucí přes lesy, zajímavou faunu a flóru a je to ideální místo pro každého, kdo hledá odpočinek a klid.

Vybavení a dostupnost

Klimatizace Pláž (100 m) Obchod (3 km) Letiště (146 km) WiFi Dostupné autem Vzdálenost od moře (30 m) Energie ze sítě TV/SAT Gril Zvíře Přístav (2,5 km) Pobyt na ostrově Voda z vodovodu Autem na pozemek

Ubytovací jednotky

V rodinném domě Adela mají všechny apartmány oddělenou ložnici a kuchyň, koupelnu a terasu s výhledem na moře. Apartmány jsou vybaveny klimatizací, satelitní TV a bezdrátovým připojením k internetu.
Apartmán č. 1 pro 2-4 osoby - nachází se ve 3. patře v podkroví. Byt je o velikosti 36 m2 s balkonem o rozloze 3 m2, který nabízí úchvatný výhled na záliv Malo Lago. Apartmán má koupelnu se sprchovým koutem, ložnici s manželskou postelí a kuchyň, ve které jsou zároveň umístěny dvě postele.
Apartmán č. 2 pro 2-3 osoby - nachází se ve 3. patře domu v podkroví. Byt je velký 30 m2, má balkon o velikosti 3m2 a terasu s krásným výhledem na moře o velikosti 10m2. Skládá se z koupelny se sprchovým koutem, ložnice s oddělenými lůžky a rozkládací pohovkou a kuchyně.
Apartmán č. 3 pro 2-3 osoby - se nachází ve 3. patře domu v podkroví. Byt je o velikosti 30 m2 s balkonem o velikosti 3m2 s výhledem na záliv Malo Lago. Skládá se z koupelny se sprchovým koutem, ložnice s oddělenými lůžky a kuchyní, kde je možnost přistýlky.
Apartmán č. 4 pro 2 osoby – nachází se ve 2. patře domu. Apartmán má rozlohu 20 m2 a balkon 3 m2 s výhledem na záliv Malo lago. Skládá se z koupelny se sprchovým koutem, ložnice s pohodlnou manželskou postelí a kuchyní.
Apartmán č. 5 pro 2-4 osoby - se nachází ve 2. patře domu. Byt je o velikosti 31 m2 s balkonem o velikosti 14m2 s výhledem na záliv Malo lago. Skládá se z koupelny se sprchovým koutem, ložnice se dvěma lůžky a kuchyňským koutem, ve kterém je možnost přistýlky.
Apartmán č. 6 pro 2-3 osoby - se nachází ve 2. patře domu. Byt je o velikosti 24 m2 s balkonem o velikosti 12 m2 s krásným výhledem na záliv Malo Lago. Skládá se z koupelny se sprchovým koutem, ložnice s oddělenými lůžky a kuchyně.
Apartmán č. 7 pro 2-3 osoby - se nachází ve 2. patře domu . Byt je o velikosti 30 m2 s balkonem o velikosti 10 m2, který nabízí nádherný výhled na záliv Malo Lago. Skládá se z koupelny se sprchovým koutem, ložnice s oddělenými lůžky a kuchyně, kde se nachází další jedno lůžko.

Výlety v oblasti Pasadur - ostrov Lastovo

Nezávazná poptávka ubytování

Hotel  Apartmány Adela

Zaškrtněte ubytovací jednotky, které chcete obsadit a zvolte termín z jednoho řádku.

 
Ubytovací jednotky (0)
 
11. Listopad 2019
12. Prosinec 2019
1. Leden 2020
2. Únor 2020
3. Březen 2020
4. Duben 2020
5. Květen 2020
6. Červen 2020
7. Červenec 2020
8. Srpen 2020
9. Září 2020
10. Říjen 2020
11. Listopad 2020
12. Prosinec 2020
1. Leden 2021
2. Únor 2021
phone landscape

Termín ubytování

  • ██ - Obsazený den

Proč ubytování s Adria Planet?

Osobní zkušenosti

Informace uvádíme na základě osobních zkušeností a znalostí prostředí Chorvatska.

Prověření partneři

Díky dlouholetým osobním vztahům s majiteli chorvatských objektů umíme dovolenou zabezpečit podle Vašich představ.

Asistence při sestavení dovolené

Doporučíme optimální řešení pro Vaši dovolenou, pobyt na libovolný počet nocí, objekty na samotě, výlety s domácími obyvateli a další možnosti.

Spokojenost zákazníků

Řada spokojených zákazníků se k nám každý rok vrací a svěřuje svůj odpočinek do naší péče.

Chorvatské turistické sdružení

Copyright © 2005-2019 chorvatsko-levne s. r. o.
Dovolená v Chorvatsku